Formularz, pozycje i stanowiska

Jak się ze mną skontaktować?
To proste. Wyślij do mnie wiadomość na:
Doggi game: paulinagrzelak01
Howrse: paulinagrzelak01
Smoki nightwood: paulinagrzelak01
Cromimi: Paula53

Formularz:
Link do zdjęcia: Musi mieć co najmniej  400x400 px. Górnej granicy nie ma.Musi być to zdjęcie PRAWDZIWEGO wilka.
Imię: Imię twojego wilka. Nie może się powtarzać.
Pseudonim: Ksywka twojego wilka.
Data urodzenia: Dzień i miesiąc.
Wiek: Wiek twojego wilka. Do 20 lat.
Płeć: Basior( samiec) Wadera( samica) proste prawda?
Stanowisko: Wybieramy dwa stanowiska. Np. Alfa i Dowódca strażników a alfy mogą wybrać trzy
Pozycja: Wpisz Omega.
Charakter: Opisz charakter wilka.
Partner: szuka/nie chce/ zakochany/ana w ...... wpisz po prostu coś.
Potomstwo: Jeśli twój wilk miał potomstwo zanim tu trafił to proszę podać imiona.
Rodzina: Wilki spokrewnione z twoim.
Lubi: Co lubi twój wilk?
Nie lubi: Czego nie lubi twój wilk?
Inne zdjęcia: Inne zdjęcia tego samego wilka.
Login: Login na jednej z tych 4 gier.

Pozycje:
Alfy (Przywódcy watahy.)
Bety ( Zastępcy przywódców)
Gammy ( Zastępcy Bet)
Delty ( Zastępcy Gamm)
Omegi( Reszta wilków)

Stanowiska:
Para Alfa
Osobnik alfa, alfa – dominujący osobnik u zwierząt stadnych, posiadający najwyższą pozycję społeczną w stadzie, pełniący rolę jego przywódcy. Osobniki płci męskiej określane są jako samce alfa, a płci żeńskiej jako samice alfa. Jeśli rolę przewodników stada pełni samiec wraz z samicą to nazywani są oni parą alfa.
Osobnik alfa ma pierwszeństwo zarówno przy podziale pożywienia, jak i w doborze partnera. U niektórych gatunków para alfa jest jedyną przystępującą do rozrodu parą w stadzie. U innych osobnik alfa jest zbyt agresywny lub zbyt zajęty ustalaniem hierarchii lub obroną zajmowanego terytorium, by przystępować do rozrodu.
Określenie alfa pochodzi od litery α, pierwszej litery alfabetu greckiego i nawiązuje do pierwszeństwa w grupie. W zoologii przypisywane jest osobnikowi dominującemu, przewodzącemu. U nas parą Alfa są Kicze i Even.
Para Beta  
Drudzy w hierarchii zaraz po alfach. Parę tworzą samiec i samica beta.W przypadku kiedy o jedną waderę stara się dwójka lub więcej basiorów a wśród  nich beta to wtedy pierwszeństwo nad konkurentami ma samiec beta. Tak samo jest w przypadku wader. U nas jak na razie tę role i urząd piastuje Syriusz niestety bez partnerki. 






Para Gamma
Trzecia w hierarchii para. Tak jak w przypadku pary beta parę tworzą samiec i samica. W przypadku kiedy o jedną waderę stara się dwójka lub więcej basiorów a wśród  nich gamma to wtedy pierwszeństwo nad konkurentami ma samiec gamma. Chyba że w konkury staje też samiec beta wtedy to on ma pierwszeństwo.Tak samo jest w przypadku wader. U nas jak na razie tę role i urząd piastuje Shady niestety podobnie jak Syriusz bez partnerki.
 Para Delta

Czwarta w hierarchii para. Również parę tworzą basior i wadera. W przypadku kiedy o jedną waderę stara się dwójka lub więcej basiorów a wśród  nich delta to wtedy pierwszeństwo nad konkurentami ma samiec delta. Chyba że w konkury staje też samiec beta lub gamma wtedy to on ma pierwszeństwo.Tak samo jest w przypadku wader. U nas jak na razie tę role i urząd piastuje Shadow podobnie jak jego dwaj bracia nie ma partnerki.
Szaman
To wilk pełniący funkcję religijną, polegającą na sformalizowanej i instytucjonalnej więzi ekstatycznej z istotami nadludzkimi, duchami przodków lub demonami. W hierarchii stada zajmuje piąte miejsce.
Słowo "szaman" pochodzi z języka wschodniosyberyjskich Ewenków, dawniej Tunguzów. U Mandżurów występuje jako sama, a u Goldów siaman. Czasownik sa, od którego pochodzi to słowo, odpowiada polskiemu terminowi "znachor" lub "wiedźma".
Funkcja szamańska cechuje się czterema cechami konstytutywnymi:
  • Kontaktuje się z duchami w kilka znanych tylko mu sposobów.
  • Szaman posiada więzi na "tamtym świecie". Siła szamana polega na posiadaniu właściwych układów z potężnymi i wpływowymi w zaświatach duchami. Walcząc z niektórymi z nich, szaman wspiera się sojuszami z innymi. Dlatego też szamanem nie jest ten, kto chce, lecz ten, który został przez duchy wybrany i wprowadzony w "tamten świat".
  • Szaman jest trwałym elementem życia społecznego, jego instytucja jest nieodzowna dla jego wspólnoty. Dzięki inicjacji szaman posiada właściwą wiedzę, potrzebną w trudnych sytuacjach, gdy musi wyruszać w zaświaty, aby pomóc jednostkom bądź całej swej wspólnocie.
  • Szaman działa z pobudek altruistycznych. Na ogół jego dwie najważniejsze funkcje to: odprowadzanie umarłych w zaświaty - umarli potrzebują opieki w swej ostatniej drodze, gdyż zanim dojdą do jej końca, czyhają na nich wielkie niebezpieczeństwa; szaman przeprowadza dusze zmarłych przez zaświaty, do bram ich miejsca odpoczynku ; przywracanie zbiegłej duszy osobom chorym - choroba jest na ogół wywołana odejściem duszy, bądź wyniszczaniem duszy przez złego ducha; rola szamana polega na odnalezieniu duszy błąkającej się w zaświatach i sprowadzeniu jej do chorego, ewentualnie pokonaniu złych, nieprzychylnych i szkodzących jej duchów.
U nas szamanem jest Merlin. Jedną z "mocy" szamana jest zmiana w wilkołaka co ułatwia mu prowadzenie obrzędów.
Obrońca Alf
Jest to niezwykle ważna funkcja. Zawsze jest co najmniej 2 obrońców. Wilki które zajmują to stanowisko mogą liczyć na względy u alf a co za tym idzie też i pierwszeństwo przy posilaniu się. Jeśli dobrze wykonują swoją rolę alfa może zapewnić im dojście do pokarmu zaraz po szamanie.
Jak na razie nie mamy żadnych obrońców alf.



Obrońca Bet
Jest to niezwykle ważna funkcja. Zawsze jest co najmniej 2 obrońców. Wilki które zajmują to stanowisko mogą liczyć na względy u bet a co za tym idzie też i pierwszeństwo przy posilaniu się. Jeśli dobrze wykonują swoją rolę beta może zapewnić im dojście do pokarmu zaraz po Obrońcach Alf. Jak na razie nie mamy żadnych obrońców bet.



Wilki Timberland walczy o ŻywnościObrońca Gamm
Jest to niezwykle ważna funkcja. Zawsze jest co najmniej 2 obrońców. Wilki które zajmują to stanowisko mogą liczyć na względy u gamm a co za tym idzie też i pierwszeństwo przy posilaniu się. Jeśli dobrze wykonują swoją rolę gamma może zapewnić im dojście do pokarmu zaraz po Obrońcach Bet.  Jak na razie nie mamy żadnych obrońców gamm.


Obrońca Delt
Jest to niezwykle ważna funkcja. Zawsze jest co najmniej 2 obrońców. Wilki które zajmują to stanowisko mogą liczyć na względy u delt a co za tym idzie też i pierwszeństwo przy posilaniu się. Jeśli dobrze wykonują swoją rolę delta może zapewnić im dojście do pokarmu zaraz po Obrońcach Gamm.  Jak na razie nie mamy żadnych obrońców Delt


Obrońca Watahy
Jest to niezwykle ważna funkcja. Zawsze jest co najmniej kilku obrońców. Wilki które zajmują to stanowisko nie mają takich przywilejów jak obrońcy Alf czy Bet ale również zajmują zaszczytne stanowisko. I tak jednak jedzą przed pozostałymi członkami. Na razie nie mamy ich.

Walka z Wolves 
Dowódcy Wojowników
Jest to stanowisko dla najodważniejszych, najsilniejszych, najszybszych, najsprytniejszych i najmądrzejszych wilków. Dowódcy zajmują się planowaniem walk i wojen ale także i ćwiczeniami. Podczas wojny przewodzą wojownikom.  W naszej społeczności dowódcami są:Kicze, Even, Syriusz, Shady, Shadow.

  
Wojownicy  Wojownik (dawniej: woj) – osoba zajmująca się walką (niekoniecznie profesjonalnie).
W społeczeństwach plemiennych w toczenie wojen bywała zaangażowana cała męska część populacji, np. u Gurkhów, Maorysów oraz w dawnych plemionach celtyckich, germańskich i słowiańskich.W naszej społeczności wszyscy są wojownikami.
Dowódcy Polowań
 Są to wilki najodważniejsze, najszybsze i przede wszystkim nie bojące się ryzyka. Atakują zawsze pierwsze i to one układają harmonogram polowań a także ich strategię. U nas są nimi: Kicze, Even, Syriusz,  Shady, Shadow.



Dowódcy Tropicieli
Są to wilki z  wyjątkowym darem tropienia i węchu. Często mają specjalne zdolności. Najczęściej potrafią wyczuć zapachy które nie lecą z wiatrem lecz pod wiatr. 



 












Polowania
  Dowódca Polowań: Kicze, Syriusz, Even
Dowódca tropicieli:
Łowca:
Tropiciel:-

Szpiegowskie Dowódca Szpiegów: Dowódca Zwiadowców:
Szpieg:-
Zwiadowca:-

Lekarze:  
Medyk:
 Lekarz:-
 
Pozostałe stanowiska
Opiekun/ka szczeniąt: 

 Nauczyciel/ka szczeniąt:-
Szczenię-

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz